(044) 502-63-85 (067) 500-70-76 (063) 354-27-52

Гідроізоляція купити. 

Найкраща ціна від виробника Satecma, Іспанія у офіційного представника 20 років.
Гідроізоляційні матеріали для будь-яких завдань.

Гідроізоляція - це завдання, з якою стикаються практично при будь-якому будівництві. А з огляду на упущень на етапі будівництва в гідроізоляції, дуже часто виникає затікання дощової води та грунтовіх вод в житлові, комерційні та технічні споруди.

Наша компанія є практично першопрохідцем з професійних рішень гідроізоляції понад 20 років. Ми надаємо комплексні послуги з виконання гідроізоляційних робіт будь-якої складності. Крім того, компанія Лісон є ексклюзивним представником багатьох підприємств з виробництва гідроізоляційних матеріалів європейської якості. У нас Ви можете купити гідроізоляційні матеріали для будь-якого завдання, пов'язаної із захистом від вологи.

Гідроізоляція буває різною. Вона відрізняється в залежності від сфери застосування і використовуваних матеріалів.

Які ж бувають види гідроізоляції?
Види гідроізоляції:


Проникаюча гідроізоляція.

Проникаюча гідроізоляція або гідроізоляція проникаючої дії - це найкраще рішення для захисту бетону від вологи. Її особливістю є можливість глибокого проникнення в тріщини і пори бетону з подальшим утворенням захисних кристалів. Такий захист покращує якість матеріалу "бетон", перетворюючи його в практично "вічний" камінь.

Рекомендуємо проникаючу гідроізоляцію Міленіум (Іспанія)

для підвалу, погріба зсередини та з зовні, фундаменту, терраси, стяжки під плитку.

У нас Ви можете купити проникаючу гідроізоляцію Пенетрон, Міленіум.

 

Гідроізоляцію швів в бетоні зсередини:

Премхор, Пенекріт — полімерцемент


Обмазувальна гідроізоляція:

Обмазувальна гідроізоляція застосовується у вигляді різних мастик і сумішей шляхом нанесення на поверхню конструкції, що захищається. Таким чином утворюється плівка, що запобігає проникнення вологи.

Рекомендуємо обмазувальну гідроізоляцію ТМ ТЕКМАДРАЙ Еласт (Іспанія)

Під плитку, граніт, мармур террасси, санвузла, на фундаментну плиту та стіни фундаментуУ нас Ви можете купити обмазувальну гідроізоляцію на основі акрилової смоли, гідроізоляційну штукатурку, рідку гуму, бітумні мастики, анти ковзне покриття:


Добавки в бетон гідроізоляційні:

Адмикс кристал, пенетрон Адмикс.

Добавляти 1% від цементу або 4 кг. на 1 куб бетону, стяжки

Гідроізоляційні добавки в бетон дозволяють застерегти майбутнє проникнення вологи ще на етапі будівництва. Гідроізоляційні добавки утворюють кристалічну структуру, заповнюючи собою пори бетону на всю товщину.

Рекомендуємо гідроізоляційну добавку в бетон Адмикс кристал. Також, Ви можете купити у нас добавку для бетону Пенетрон Адмікс.


Герметики поліуретанові для швів

Герметики використовуються як точкова гідроізоляція - для герметизації тріщин, деформаційних і холодних швів в бетоні. Акрилові герметики застосовуються для герметизації вікон. У нас Ви зможете підібрати герметики для будь-яких завдань точкової гідроізоляції.

Герметики акрилові для зовнішніх робіт Стиз а

для примикання стіна вікно з пластику.

Акриловій герметик Стиз б для внутрішніх робіт:


 

Їн'єкційна гідроізоляція

Виконується за допомогою насосу низького тиску та поліуретанової смоли від Німецького виробника Мінова-Оріка

Ін'єкційна гідроізоляція - це передовий, дуже ефективний метод гідроізоляції в будь-яких, навіть надскладних умовах. Ін'єкційна гідроізоляція позбавить вас від проблем з водою назавжди. Застосовується для зупинки напірної течі в підвалі, зміцнення водоносних грунтів, ін'єктування тріщин в бетоні.


Бітумна гідроізоляціяБітумна гідроізоляція - це вид обмазувальної гідроізоляції, який застосовується для захисту поверхні бетонних і цегляних конструкцій шляхом нанесення на них бітумних мастик. Ofot всього бітумну гідроізоляцію використовують для захисту від вологи даху. Бітумні мастики - краще рішення з точки зору зручності і витрат. При цьому, вони набагато зручніші в застосуванні в порівнянні з руберойдом.

Якщо ви не впевнені, який матеріал використовувати - просто зателефонуйте нам, і ви отримаєте кваліфіковану консультацію від компанії-лідера в питанні гідроізоляції.


Новина від компанії «Лісон»:

Краска для бетону від пилу PAV 13, Іспанія


Гідроізоляція бетонних підлог і захист від пилу - Tecma PAV 13, антиковзаюча фарба для бетонних підлог, присадибних доріжок, ступенів, басейнів створена в Іспанії на заводі Satecma, користується популярність завдяки своїми експлуатаційними якостями, довговічністю і простотою нанесення з чіткою або шпателем. Матеріал сірого або червоного кольору, має прекрасну адгезію до бетонних зволоженим поверхонь за рахунок використання в складі акрилових емульсій. Чудово підходить для знепилювання слабких бетонних підлог як в гаражі так і в цехах і виробництві. ПАР 13 має допуск до використання в харчовій промисловості при захисті бетонних підлог від вологи, масла, жиру. Купити захист для бетонних підлог PAV 13, в Києві, Україна у компанії Лісон, по тел. 067-500-70-76. Доставка по Україні Новою поштою.

Обезпилювання, зміцнення бетонної підлоги Pentra Sil, Бельгія

 

SUPERPOL -полированный бетоный пол.

 

Шліфування бетонного полу

Теги: Гідроізоляція, готові рішіення, гідроізоляція ціна, купити гідроізоляція, суперпол, шліфування бетонних підлог, обесилюваня, зміцнення бетонних підлог, герметики, іньектування тріщин в бетоні, іньекційна гідроізоляція